derginizi internetten okuyabilirsiniz
KENT REHBERİ
 Dans Gösterisi
 Film
 Fuar
 Gösteri
 Konser
 Sergi
 Söyleşi
 Tiyatro
Mekanlar


Sinema Fragman
IRON MAN 3

Max Maceraları: Dinoterra

AYIN MEKANLARI

PİRZOLA HOUSE


Pirzola House

28 gün özel dolabında dinlendirilmiş t-bone steak, oyun parkında gözetmen eşliğinde oynayan çocuğunuzu LCD ekranda izleme, masanızın yanında mangalınız, yerli yabancı içkileriniz, futbol maçı izliyorsanız golü kaçırmamanız adına tuvaletlerde bile bulunan küçük LCD ekranlar… Pirzola House’a hoş geldiniz.

Güzelbahçe’de deniz kenarında açılmış olan bu yeni mekanın, teknik donanımı, alt yapısı ve nefis et menüsü ile İzmir’de farklı bir konumda olduğunu çok açık belirtebiliriz. Haftanın yedi günü, öğlen 12’den gece 02 arasında müşterilerine hizmet veren mekan, 500 kişilik kapasitesi, çocuk oyun alanı, özel gün toplantılarına imkan sağlayan geniş alanı ile farklı bir et restoranı. 10’un üzerindeki LCD ekranları, bilgisayar destekli altyapısı ile şirket toplantıları için de uygun bir restoran olan Pirzola House’da servis edilen tüm etlerin Balıkesir’deki kendi çiftliklerinden getirilen etler olduğunu da söyleyelim. Telefonun yanı sıra, internet siteleri üzerinden ve yakında android uygulaması ile mobil olarak da rezervasyon yapılabilen mekan için küçük ama hoş bir ayrıntıyı da ekleyelim, müşterilerin önceki ziyaretlerinde sipariş verdikleri ürünler üzerinden ön hazırlık yapıldığını, içtikleri standart bir içki, sürekli tercih ettikleri bir meze vs. varsa müşteri geldiğinde masasında bu ürünleri hazır buluyor.

Et kilosu 65 TL
Pirzola  75 TL
Tbone Steak 75 TL
Yaprak Ciğer 20 TL
Mezeler 7 TL
Salata 10 TL

Pirzola House
Mithatpaşa Caddesi 115, Camcı Durağı Güzelbahçe İzmir
Telefon 232.234-0084
rezervasyon@pirzolahouse.com

ORKİNOS

Biraz Bodrum Balıkçısı, biraz Yunan

Orkinos Restaurant

Orkinos Restaurant 12 yıldır özellikle balık menüsü ile Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinde ön plana çıkan mekanların başında geliyor. Balık haricinde et ürünlerini de servis eden Orkinos, 20’ye yakın mezesi ile güzel bir akşam geçirmek için uygun bir mekan. Öğlen 12’de servise başlayan mekanın menüsü içinde ön plana çıkan hamsi tavası, kalamarı, karides güveci ile deniz ürünlerinde farklı bir konumda desek yanlış olmaz. Haftanın 7 günü fasıl da olan Orkinos Restaurant gece 02’ye kadar açık.

Dil Şiş 24 TL.
Sütlü Balık 24 TL.
Karides Güveç 24 TL.
Kalamar Tava 20 TL.
Çipura Besi 15 TL.
Bonfile 23 TL
Köfte 15 TL
Mezeler 7 TL
Ara sıcaklar 9-20 TL

Orkinos Restaurant
Mustafa Kemal Sahil Bulvarı 437/A, Venüs Apt. Küçükyalı Göztepe
Telefon 232.244-4606

Kent Rehberi        [ °° kahvaltı mekanları ]

 
Etkinlik mevcut de�il.