derginizi internetten okuyabilirsiniz
KENT REHBERİ
 Konser
 Sergi
 Söyleşi
Mekanlar


Sinema Fragman
IRON MAN 3

Max Maceraları: Dinoterra

AYIN MEKANLARI

CLİNİC BAR


Laboratuvar tüplerinde, enjektörlerde ikram votkalar, steteskop’lu, doktor önlüklü garsonlar… Gazi Kadınlar Sokağı’nın yeni mekanı Clinic’e hoş geldiniz. Dr. Emek Atlas, Dr. Tolga Öz’le beraber Sinan Baydar ve İrfan Sarı’nın ortaklaşa açtıkları bu çiçeği burnunda mekan, farklı tarzı ile sokağın diğer eğlence merkezlerinden hemen ayrılıyor. Gazi Kadınlar Sokağı’na girdiğinizde birbirinin aynı barların önünden geçerken kapısında beyaz önlüklü garsonları görünce bir an sokağa bir sağlık merkezi açılmış zannedebilirsiniz. Aldanmayın, orası da son derece şık bir bar, girip bir masaya oturmanızı tavsiye ederiz, birazdan “doktorlar” sizinle ilgilenecekler ve tedavinizi düzenleyecekler. Laboratuvar tüplerinde, enjektörlerle gelen shut ikramlar size farklı bir mekanda olduğunuzu hemen hissettiriyor, belirtelim. Ortaklardan Dr. Emek Atlas, "Öğrencilik yıllarından beri kafamızda böyle bir mekan açma fikri vardı, 20 yıllık geçmişi olan 4 arkadaş olarak şimdi bu projemizi hayata geçirdik. Türkiye’de şu an bir örneği olmayan konseptte kapılarımızı açtık. Aynı zamanda başarılı bir Beyin Cerrahı olan, dünya müzik listelerinde ilk 50’ye girmeyi başarmış prodüksiyonları bulunan Dj Doctor Zagor’un (Op. Dr. Özgür Akşan) her hafta sonu performans sergilediği Clinic eğlenmeyi seven insanların çok ilgisini çekiyor. Farklı ve sıcak bir ortamda güzel bir gece geçirmek isterseniz, sizleri de mutlaka bekliyoruz" diyor.

Siz de tüplerden ve enjektörlerden farklı kokteyller denemek isterseniz, Clinic Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nden Gazi Kadınlar Sokağı’na girdiğinizde sol kolda. Haftanın 7 günü, saat 18 den gece 03’e kadar açık…

Clinic Bar
Kıbrısşehitleri caddesi
Gazi Kadınlar Sokağı

Alsancak

12 OCAKBAŞI

Ocakbaşı konsepti son dönemin popüler restoran anlayışlarından. Ancak bu mekanların hep salaş, ara sokak mekanları olma şartı artık yok desek yanlış olmaz. Son derece lüks ortamlarda, etin ve lezzetin hakkı verilerek de ocakbaşı kültürü yaşatılabiliyor. Bunun en güzel örneklerinden biri Bayraklı Tower’da ilk yılını doldurmak üzere olan 12 Ocakbaşı. İzmir’in ilk yerleşim yerlerinden biri olarak öne çıkan Bayraklı ve çevresi günümüzde yeni şehircilik anlayışı ile daha da önem kazanıyor. Bu yeni dizaynın aktörleri de yavaş yavaş yerlerini alırken; 12 Ocakbaşı; yöresel kebap, zengin meze çeşitleri ve baklavanın tadının titizlik, zarafet ve güvenle buluştuğu, sizlere en iyilerini sunmayı ilke edinerek lezzet kapılarını açmış bir restoran. Hizmet anlayışı ve lezzeti ile farklılık yaratıp, sıcak bir ortamda keyifli vakitler geçirmenizi sağlamayı ve İzmir’de ilk tercih edilen ET Restoranı olmayı hedefleyen 12 Ocakbaşı, iş yemekleri, tanıtım etkinlikleri ve özel grup toplantıları için beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Aradığınız kaliteli ortam ve lezzetli etler ise, doğru adrestesiniz.

 

Adana 25 TL

Tepsi kaburga 4 kişilik 100 TL

Mezeler 8 - 10 TL

İçli köfte 5 TL

Küşleme 39 TL

Tatlı 5 - 8 TL

 

12 Ocakbaşı

Bayraklı Tower, Ankara Caddesi 81, K1/170

Telefon 232.400-1200

www.12ocakbasi.com.tr

 

Kent Rehberi        [ °° kahvaltı mekanları ]

 
Etkinlik mevcut de�il.