derginizi internetten okuyabilirsiniz
KENT REHBERİ
 Sergi
Mekanlar


Sinema Fragman
IRON MAN 3

Max Maceraları: Dinoterra

AYIN MEKANLARI

Balıkçı Seyit


Balık, bir yemekten daha ötedir… Deniz ister, dost ister, meze ister, en önemlisi özenli sunum ister…
Kordon’da yer alan Balıkçı Seyit, bu bahsettiğimiz detayları bir arada bulabileceğiniz, denize karşı balık keyfi yapabileceğiniz özel bir mekân.

2013 yılında 1. Kordonda açılan mekan, tertemiz, samimi ortamı ile insanın huzur bulacağı, kendisini mutlu hissedeceği bir balıkçı. Mezeleri ile de ön plana çıkan Balıkçı Seyit’in, özellikle içerisinde fındık, ceviz, fesleğen, anason ve peynir karışımından elde edilen anasonlu mezesi mükemmel.

Ispanaklı karides, rizotto, balıkçı usulü kalamar ve kalamar tava ise diğer ön plana çıkan ürünleri. Izgara tava balığın mevsiminde enginarlı ve şevketi bostanlı balık, badenli levrek, ve ekişili balığı ise mutlaka tatmalısınız.

Soğuk Meze: 8
Ara sıcaklar: 22
Salata: 8 TL
Balıklar günlük fiyatlandırılmaktadır.

Atatürk Caddesi 176/A, 1. Kordon Alsancak
Telefon 232.464-2517
532.423-0477

Tereci Gıda

Karşıyaka”daki 5 mağazası ve kahvaltı salonu ile yöresel lezzetleri İzmirlilere sunan TERECİ GIDA, kalitesi ve ilkelerinden ödün vermeden yoluna devam ediyor. Yöresel pazara dönüşen mağazalarında, aklınıza gelebilecek, ülkemizin 7 bölgesine has ürünleri bulmak mümkün.

Açıldığı günden beri tüketicilerin büyük ilgisini çeken mağazalarda temiz giyimli ve son derece saygılı personel ile birlikte rahat alış veriş yapılabilmesi için her imkân sağlanmış. Ürünler tadına bakılarak alınabiliyor, müşterinin damak tadını iyi biliyorlar ve sürekli olarak da bu doğrultuda ürün temin ediyorlar.

Cahar Dudayev Bulvarı 9/A-9/B, Mavişehir Karşıyaka İZMİR
Telefon 232.324-1519


Kent Rehberi        [ °° kahvaltı mekanları ]

 
Etkinlik mevcut de�il.